Zpracování osobních údajů

Aby náš e-shop mohl dobře fungovat, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje. 

 

Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je Tomáš Cypra
IČO: 87240351,
se sídlem 9. května 217/II, Jindřichův Hradec,
telefon: +420 775 674 564, e-mail: cypra@oblecte.cz

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely: 

Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací.
Abychom vám mohli odesílat objednávky a zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, objednané zboží a jeho cenu.
Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu 5 let. 

Zasílání newsletteru a obchodních nabídek. Abychom vás mohli informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracováváme vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat, kliknutím na odkaz v obdrženém mailu.

Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu. Těmito zpracovateli jsou: PPL (doručovatel), Česká pošta (doručovatel), DPD (doručovatel), Zásilkovna (doručovatel) GoPay (platební brána). 

 

Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.

 

Eshop je zabezpečený certifikátem SSL.


My a naši parneři potřebujeme Váš souhlas s využitím jednotlivých dat. Abychom Vám mimo jiné mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů a lépe pochopili Vaše potřeby. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Vše v pořádku
Vyberu si sám
Nesouhlasím